Kurumsal

İKİNCİELALİYORUZ.COM

İkinci Elde Birinci Kalite

23 yıllık tecrübe ve müşteri güveni ile sektörde hizmet veren firmamız, özel sektör, kamu ve son kullanıcı bünyesinde bulunan stok fazlası veya atıl durumda olan teknoloji ürünlerinin güncel ticari değerleri üzerinden Satın Alım işlemleri gerçekleştirmektedir.

Kurumsal firmaların ve kurumların, yaşanan teknolojik gelişim sürecinde ellerinde kullanılabilir ve piyasa değeri mevcut olan teknoloji ürünlerini değerlendirmeyi önceleyen firmamız, satın alımını yaptığı ürün grupları içerisinde; İkinci El Network, Server, Pc, Notebook, Printer, Test ve Ölçüm Cihazları yer almakta olup, ürün gruplarının yedek parçaları da dahil her marka ürünün alımını yapmaktadır.

Ayrıca tasfiye, taşınma, sektör değişikliği süreçlerini yaşayan firmalara da güvenle çözüm sunmakta olup, işlevi tamamlanan veya atıl durumda olan teknolojik ürünlerinin değerlendirilmesi ve firmaya kazanç sağlaması için çaba göstermekteyiz.

Satın alınan ikinci el ürünler, belirli test işlemlerinden geçmekte olup, kozmetik bakımları yapılmakta, özel paketleme ve barkodlama işlemleri sonrası belirli garanti sistemiyle tekrardan uygun maliyetlerle binlerce müşteriye satışa sunulmaktadır.

İkincielaliyoruz.com, “İkinci Elde Birinci Kalite” sloganıyla müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmet vermenin gururu ve mutluluğunu yaşamaktadır.

En İyi Fiyattan Satmak İçin Bize Ulaşın

Elinizdeki teknolojik ürünleri en hızlı ve güvenli şekilde satmak için doğru adrestesiniz. İlk olarak ürünlerinizle ilgili bilgi ve fotoğrafları web sitemizdeki ilgili form yoluyla veya sosyal paylaşım mecralarımızdan bize iletebilirsiniz. Uzman ekibimizce ürünüz için en kısa sürede satın alma için teklif verilecektir. Teklifimizi onayladığınız takdirde ürünleri test için ofisimize alıyoruz. Dilerseniz kargoyla veya ofise gelerek ürünü teslim edebilirsiniz. Gerekli durumlarda ürünlerinizi biz de teslim almaktayız. Ürün testi, teknik servisimizde uzman ekibimizce yapılarak ürün servis onayı alınmakta, sonrasında hemen ürün ödemesi gerçekleştirilmektedir.

Özel ekspertiz hizmetimiz sayesinde ilgili ürünler için en doğru ve güncel fiyat tespitleri yapılmaktadır. Satın alma işlemlerimiz anlaşmaya varılması durumunda en hızlı ve zahmetsiz şekilde gerçekleştirilmektedir.
Dilerseniz ürünlerinizi yurtdışı ofisimize de satabilirsiniz. Bu durumda ürünlerin yurtdışına gönderilme işlemlerini tümüyle biz gerçekleştirmekteyiz.

Refurbished Ürün Tedariğinde Lider Konumdayız

Network ve Server yedek parça ürünlerini ikinci el (refurbished) olarak tedariğini sağlayan Longline firmamız, Türkiye geneli satın alma ağı dolayısıyla firmaların envanterlerine sahip olmakta olup, firmaların arayıp bulamadığı ürünleri 10 iş günü gibi kısa bir sürede temin edebilmekte, müşteriler için profesyonel çözüm ortağı olmaktadır.

Pandemi sürecinde, özellikle ürün tedariğindeki uzun süreler, ürün bulunamaması ve artan maliyetler projelerin kaçırılmasına sebebiyet verebilmekte olup, bu durum firmalar açısından refurbished ürünlerin tercihini daha da artırmaktadır.

2 milyon dolar ürün stoğumuz, konusunda uzman ekibimiz ve hızlı ürün teslimat hizmetimizle, garanti şartları ve özellikle toplu ürün alımında sunduğumuz mükemmel fiyat avantajıyla fark oluşturmaya devam etmekteyiz. Proje giderlerinin düşmesi nedeniyle müşterilerimizde oluşan mutluluk, tercih sebebi olmamızı sürdürmektedir.

Server ve Network ürünlerimiz için 1 yıla kadar şirket içi garanti sunuyoruz. Garanti kapsamındaki ekipmanı, depomuza alınmasından sonraki 10 iş günü içinde onarır, değiştirir veya iade ederiz.

Dünyadaki genelinde, Türkiye, USA, Honkong ve Dubai’deki ofislerimizde hizmet vermenin mutluluğu yaşamaktayız.

10 Fayda İçin Tercih Ediliyoruz

• %80’e Varan İndirimler
• 1 Yıl Garanti
• Kapsamlı Test Programı
• Büyük Sunucu Stoğu
• Ürün Kozmetik Bakımı
• Hızlı Teslimat
• Profesyonel Kadro
• Teknik Destek
• Kalite ve Müşteri Memnuniyeti
• 23 Yıllık Hizmet Süresi

1. Biz Kimiz

İkincielaliyoruz.com olarak 23 yıldır IT sektöründe hizmet veren bilişim firmasıyız.

2. Neler Yapıyoruz

Satmak istediğiniz kullanılmış bilişim ürünlerini değerinde satın alarak yeniliyoruz.

3. Nasıl Yapıyoruz

Tecrübeli ekibimiz ile alım, satım, ekspertiz, bakım ve yenileme hizmetleri sunuyoruz.

Ürünleriniz durduğu yerde eskiyip değer kaybetmiyor! Hem siz kazanıyorsunuz, hem ülke ekonomisi kazanıyor. Tek yapmanız gereken, uzman ekibimizi keşfe çağırmak…

Şirket sermayenizi koruyun!
Gelin, stok fazlası teknoloji ürünlerinizi değerlendirelim!

KURUMSAL SATIŞ TALEBİNİZ İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ

Ürün Satmak İstiyorum

    Bireysel bilgisayar ve notebook ürün teklifi yapılamamaktadır.


    Ürün Durumu :

    Ürün Resmi :

    Ürün Bilgileri Dokümanı :